Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ

Gizem Güven I Leyla I Gizem Güven Resimleri I Gizem Guven I Gizem Güven Web Sitesi I Gizem Güven I Gizem Güven ResimLeri I Gizem Güven HaberLeri www.GizemGuven.Forum6.Biz GiZeMGüVeN FaN CLuP

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gizem güvenle röpörtaj Karakterlerinizle benzer yönleriniz var mı peki?

YazarMesaj
FAT!H

gizem güvenle röpörtaj Karakterlerinizle benzer yönleriniz var mı peki? Empty
MesajKonu: gizem güvenle röpörtaj Karakterlerinizle benzer yönleriniz var mı peki?   gizem güvenle röpörtaj Karakterlerinizle benzer yönleriniz var mı peki? EmptyPtsi Ocak 12, 2009 7:57 pm

Cansu: Ben gerçek hayatta da sakin bir insanımdır ama oynadığım karakter bana göre aşırı iyi… Bazı olaylara tepkisiz kalıyor, ben o kadar tepkisiz kalmıyorum gerçek hayatta ne yazık ki…

Dilara: Ben de Nazlı gibi biraz nazlıyım. (gülüyor..)

Gizem: Leyla diğer kardeşlerine göre çabuk sinirleniyor, ben biraz daha sakinimdir. O kadar sinirlenmem bir şey olduğunda ama tabii tepkisiz kalmam yine de…

gizem güvenle röpörtaj Karakterlerinizle benzer yönleriniz var mı peki?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gizem güvenle röpörtaj Peki elinizde gerçekten bir sihir gücü olsa ne yapmak isterdiniz?
» gizem güvenle röpörtaj Okuldaki arkadaşlarınızdan nasıl tepkiler alıyorsunuz, derslerinizin aksadığı oluyor mu dizi yüzünden?
» GİZEM GÜVENLE TANIŞMAK İSTİYENLER
» Gizem güvenle ben tanışmak istiyorum banene:(
» GİZEM CVP WER