Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ

Gizem Güven I Leyla I Gizem Güven Resimleri I Gizem Guven I Gizem Güven Web Sitesi I Gizem Güven I Gizem Güven ResimLeri I Gizem Güven HaberLeri www.GizemGuven.forumotion.com GiZeMGüVeN FaN CLuP

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

gizem güvenle röpörtaj Peki elinizde gerçekten bir sihir gücü olsa ne yapmak isterdiniz?

YazarMesaj
FAT!H

MesajKonu: gizem güvenle röpörtaj Peki elinizde gerçekten bir sihir gücü olsa ne yapmak isterdiniz?   Ptsi Ocak 12, 2009 7:59 pm

Gizem: Çok şey yapardım.Savaşları bitirirdim, kimsesiz çocuklara, ihtiyacı olanlara yardım ederdim. Selena’nın yaptığı şeyleri ben de yapardım.

Dilara: Ben küresel ısınmayı durdururdum, hasta insanları iyileştirir, isteyen herkesin dileğini yerine getirirdim. Kötü olan şeyleri iyiye çevirmeye çalışırdım.

Cansu: İnsan her şeyi düşünür, o an kötü giden şeyleri düzeltirdim lol! lol! lol! lol!
Kullanıcı profilini gör

gizem güvenle röpörtaj Peki elinizde gerçekten bir sihir gücü olsa ne yapmak isterdiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gizem güven
» Photofiltrede psd yapmak.
» Gerçek gruphepsiclup.forumzen.com İmzaları...
» Gecikmiş bir merhaba olsa da...
» İnsan vücudu hakkında 16 olağanüstü gerçek