Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ

Gizem Güven I Leyla I Gizem Güven Resimleri I Gizem Guven I Gizem Güven Web Sitesi I Gizem Güven I Gizem Güven ResimLeri I Gizem Güven HaberLeri www.GizemGuven.Forum6.Biz GiZeMGüVeN FaN CLuP

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gizem güven ile ilgili herşey burda

YazarMesaj
FAT!H

gizem güven ile ilgili herşey burda Empty
MesajKonu: gizem güven ile ilgili herşey burda   gizem güven ile ilgili herşey burda EmptyPtsi Ocak 12, 2009 8:00 pm

Sihir yapabilsek küresel ısınmayı durdururduk
Onlar Cumartesi akşamlarının değişmez reyting 1’incisi ’Selena’nın özel güçleri olan üç kızı… Selin, Leyla ve Nazlı… Kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen, çocukların sevgilisi Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş sevenlerinin merak ettiği soruları cevapladı

Dizide canlandırdığınız karakterlerden biraz bahseder misiniz?

Cansu Demirci (Selin):
Benim rolüm Selin… 15 yaşındayım.
Üç kardeşin en büyüklerini oynuyorum. Sessiz ve sakin, kavgayı gürültüyü sevmeyen, iyi niyetli bir kız Selin… Hayvanlarla konuşma gücüne sahip…

Dilara Kurtulmuş (Nazlı) :
Ben de 9 yaşındayım, dizide Nazlı karakterini oynuyorum. Nazlı’nın çok hızlı koşma gücü var. Ablamlarımdan destek almaya çalışıyorum, kendimi çok büyük sanıyorum bazen…

Gizem Güven (Leyla) :
Leyla rolünü oynuyorum ben de… 13 yaşındayım. Kardeşlerin ortancasıyım… Diğerlerine göre daha laf altında kalmayan bir karakter Leyla… Kardeşlerini hep korumaya çalışıyor. Bir de özel gücü var. Göz kırptığı zaman istediği bir şey havalanıyor.

‘NAZLI GİBİ BEN DE ÇOK NAZLIYIM’

Selena’yı kabul ederken sizi çeken ne oldu?
Gizem: 3 kardeşin bağlılıkları hoşuma gitmişti, birbirlerine kenetlenmeleri çok duygusal geliyor bana… Ayrıca böyle bir dizinin eğlenceli olacağını düşündüm.

Cansu: Ben de eğleneceğimi düşündüm. Gerçekten zevk alarak yapıyorum. Daha çok çocuklar için olan bir dizi tabii bu…

Karakterlerinizle benzer yönleriniz var mı peki?
Cansu: Ben gerçek hayatta da sakin bir insanımdır ama oynadığım karakter bana göre aşırı iyi… Bazı olaylara tepkisiz kalıyor, ben o kadar tepkisiz kalmıyorum gerçek hayatta ne yazık ki…

Dilara: Ben de Nazlı gibi biraz nazlıyım. (gülüyor..)

Gizem: Leyla diğer kardeşlerine göre çabuk sinirleniyor, ben biraz daha sakinimdir. O kadar sinirlenmem bir şey olduğunda ama tabii tepkisiz kalmam yine de…

Okuldaki arkadaşlarınızdan nasıl tepkiler alıyorsunuz, derslerinizin aksadığı oluyor mu dizi yüzünden?
Cansu: İlk başta çok zorlandık, uzun sürüyordu çekimler şimdisadece haftasonları geliyoruz sete. Ödevlerimizi haftaiçi yapıyoruz böylece. Aksamıyor derslerimiz…

Dilara: Arkadaşlarımız da diziyi beğeniyor. Eskiden haftanın 7 günü çalışıyorduk. Şimdi iki gün sadece haftasonu çalışıyoruz. Bu nedenle derslerimizi rahatlıkla yapıyoruz.

Gizem: Benim arkadaşlarım da alıştılar. 5’nci sınıftan beri aynı okuldayım. İzlediklerinde beğendiklerini söylüyorlar. Çok geç saate kadar çalıştığımız da etkiliyor ama onu ayarlamayı başarıyoruz.

Peki elinizde gerçekten bir sihir gücü olsa ne yapmak isterdiniz?
Gizem: Çok şey yapardım.Savaşları bitirirdim, kimsesiz çocuklara, ihtiyacı olanlara yardım ederdim. Selena’nın yaptığı şeyleri ben de yapardım.

Dilara: Ben küresel ısınmayı durdururdum, hasta insanları iyileştirir, isteyen herkesin dileğini yerine getirirdim. Kötü olan şeyleri iyiye çevirmeye çalışırdım.

Cansu: İnsan her şeyi düşünür, o an kötü giden şeyleri düzeltirdim.

İNTERNETTE BENİ TAKLİT EDENLER VAR!

Gelecekte de oyunculuk mu yapmak istiyorsunuz yoksa başka bir hayaliniz var mı?
Cansu: Bu konuda henüz bir fikrim yok. Küçük yaşta balerin olmak istiyordum, büyüdükçe değişiyor.

Dilara: Ben eczacı ya da oyuncu olmak istiyorum. Daha karar veremedim. Erken yani…

Gizem: Ben de eskiden iç mimar olmak istiyordum ama oyunculuk da çok zevkli ve güzel…

Oyunculuğa başlamanız nasıl oldu peki?

Cansu: Ben ‘Sihirli Annem’ dizisinin bir bölümünde konuk oyuncu olarak başlamıştım oyunculuğa… Sonra bu diziden teklif geldi ve başladım.

Dilara: Ben de 3 yaşında başladım önce reklamlarda oynadım. Geçen yıl da Berna Laçin ablayla birlikte ‘Bir Dilim Aşk’ dizisinde oynamıştım. Bu dizideki senaryo çok hoşuma gitti ve oynamaya başladım.

Gizem: Ben de 3 yaşında küçük dizilerde birkaç bölüm oynamıştım. Sonra dublaj, katalog o tür şeyler çıktı. Sonra

‘İki Arada’ ve ’Sihirli Annem’de oynadım. Ardından da ‘Selena’ geldi.

Gizem Güven’in çokfazla hayranı var. Adına fun- clublar açılmış hatta…

Gizem: Evet hayranlarımızın olması çok güzel ama bazı internet sitelerinde bizim adımıza konuşuyorlar.

Ben Gizem Güven’im falan diye. Onlardan pek hoşlanmıyorum. Çünkü ben selena.gen.tr ’den başka biryere üye olmadım. Orada da Gizemleyla adım,herkes duysa iyi olur.

Yolda nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Gizem: İlk önce annesine gösteriyorlar, gizli gizli bakıyorlar falan. Sonra yavaş yavaş yanıma geliyorlar fotoğraf falan çektiriyoruz.. Komik oluyor tepkileri…

Dilara: ‘Ben o değilim’ deyince ‘hayır siz osunuz’ diyorlar. Tenefüslerde yanımıza gelip rahatsız da edebiliyorlar.

Cansu: Görünce bir şok ifadesi oluyor yüzlerinde. Fotoğraf çektirebilir miyiz diyorlar. Çok küçükler inanıyor bu sihirlere…

Bize aşık olanların sayısı çok fazla

Erkek hayranlarınız da varmış galiba…
Gizem: Ben de internette okuyorum. Aşık olanlar, hoşlananlar, şiir yazanlar oluyor… Gerçekten yaşıtlarımıza bizi çok seviyor. Doğru, hayranlık duyuyorlar. Güzel bir şey.

Dizi dışında neler yapıyorsunuz peki?

Cansu: Ben 3,5 yaşımdan beri 11 senedir bale yapıyorum. Hiç bırakmayı düşünmüyorum hobi olarak. Bir de bizim okul Beyoğlu’nda olduğu için okul yarım gün olduğunda çıkıp dolaşıyorum arkadaşlarımla.

Gizem: Arada katalog çekimlerim oluyor onlara gidiyorum. Okuldan sonra bazen arkadaşlarımla sinemaya gidiyorum veya onları bize kalmaya çağırıyorum. Hafta içi vakit geçiriyoruz, haftasonu çekimlerden zaman kalmıyor.

gizem güven ile ilgili herşey burda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizem güven
» GİZEM GÜVEN
» GİZEM GÜVEN
» GİZEM GÜVEN
» gizem güven