Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ

Gizem Güven I Leyla I Gizem Güven Resimleri I Gizem Guven I Gizem Güven Web Sitesi I Gizem Güven I Gizem Güven ResimLeri I Gizem Güven HaberLeri www.GizemGuven.Forum6.Biz GiZeMGüVeN FaN CLuP

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BENDEN AŞKIMA

YazarMesaj
FAT!H

BENDEN AŞKIMA Empty
MesajKonu: BENDEN AŞKIMA   BENDEN AŞKIMA EmptySalı Ocak 13, 2009 9:17 pm

Sen......
Kıskanmayı öğretecek kadar güzel ve çekici
Kıskandırmayacak kadar güven verici
Kimi zaman şımarık, kimi zaman mağrur
ZEKİ ve bilgili, başarılarıyla sivrilmiş
Kendine güvenen ve paylaşmayı da beceren
Ayrılıklarından payına düşen hataları itiraf edebilen
Yaşamını artık maceralarla tüketmek istemeyen
Sevdiğiyle arasına engel koymamayı başaran
AŞKI doyasıya yaşamaktan ve TUTKUNUN esiri olmaktan korkmayan
Hepsi olamazsın, inanmam....
diyordum bir zamanlar, tırtıllardan yeni kurtulmaya başladığım sıralarda!

Oysa bu geçen zaman içinde başka şeylerin varlığını da hissettim; seninle yaşanan ilkler bunlar:
Kapıda birbirimize hiç ayrılmayacakmışız gibi, içtenlikle ve sevgi dolu sarılarak geçirdiğimiz dakikalar bütün haftanın yorgunluğunu bir anda alıveriyorlar üzerimden.
Sonrasında hiç vakit kaybetmeksizin kanepedeki battaniyenin altına süzülüp aramızda hiç boşluk kalmaksızın birbirimize sımsıkı kenetlenerek geçirdiğimiz zamanların hiç bitmemesini diliyorum.
Hiçbir tabu düşünmeksizin özümsediğimiz her an bizi daha çok bağlıyor birbirimize.
Sevişmelerimizin ardından başını göğsüme koyarak sarılmanın verdiği sıcaklığı sözcüklerle dile getirebilmek mümkün değil.
Yatağımızda birbirimize sarılarak uyumaya hazırlandığımız her sefer duyduğum sonsuz huzurun içindeki en büyük etkenin, aramızda göğsüme batan dirseklerin bulunmaması olduğunu fark ettim.
Mutfakta birlikte yaptığımız yemeklerin tadını yine birlikte çıkartmamız kadar tad verici ne olabilir ki başka?
Kanepede otururken yerinden fırlayıp başımın arkasına küçük yastığı getirmen, özenle yerleştirmen, ardından da kedi gibi kıvrılarak kucağıma yerleşmenle ilgili daha ne yorum yapılabilir ki?
Tartışmalarımızı o an çözümlemeye çalışmaktaki gayretimiz ve başarımız keşke herkese örnek olabilse!
Birlikte olabilmemiz için gösterdiğin özverilerin tümünün farkındayım...
Birbirimizden uzaktayken, telefonda sesini duymadan geçirdiğim saatlerde bile seni ne kadar özlediğimi düşünüyorum hep.

Bütün bunları ilk karşılaştığımız anda bana tüm içtenliğinle ve sıcaklığınla sarılmış olmanın verdiği rahatlıkla boynuna kondurduğum ilk öpücük başlattı.
Kısacık zaman dilimleri içine sığdırmaya çalıştığımız güzellikleri sürekli yaşayacağımız günler de gelecekler nihayet, bu bizim yaşam hedefimiz oldu artık.
Trenlerin hayatımızdaki büyük rolü yerini tekerlek seslerinin anılarımızdaki heyecan dolu tınlamalarına bırakacak.
Tüm bu zorlukları bilerek bu yola çıktık ve hakkettiğimiz güzellikler bir gün bizim olacak.

Her boşa geçen gün, hayatımızdan yeni bir kayıp daha...
Boşa geçmeyecek günleri arzu etmek, umudun yeşermesi...
Bunları telafi edebilmek ise, mutluluğun ta kendisi...
Seninle birlikte yaşlanmak istiyorum BİR TANEM...

BENDEN AŞKIMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İLK VE SON AŞKIMA
» aşkıma şiir ÇAĞLAYANDAN