Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ

Gizem Güven I Leyla I Gizem Güven Resimleri I Gizem Guven I Gizem Güven Web Sitesi I Gizem Güven I Gizem Güven ResimLeri I Gizem Güven HaberLeri www.GizemGuven.Forum6.Biz GiZeMGüVeN FaN CLuP

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gizem güven 23 nisan hakkında ne düşünüyorr

YazarMesaj
FAT!H

gizem güven 23 nisan hakkında ne düşünüyorr Empty
MesajKonu: gizem güven 23 nisan hakkında ne düşünüyorr   gizem güven 23 nisan hakkında ne düşünüyorr EmptyPtsi Ocak 12, 2009 8:02 pm

Ben bir çocuk olarak büyüklerin hayata biz çocukların gözüyle bakabilmesini isterdim. Hayata bizim penceremizden bakabilseniz, tüm ihtiyaçlarımızı, hayallerimizi daha iyi anlayabilirsiniz. Örneğin koşup oynamak için daha çok alan, daha çok park, özgürce boyayabileceğimiz duvarlar isterim. Oyuncakların gelişime yönelik olmasını isterim, savaşa yönelik değil. Sosyal faaliyet ve spora yönelik alanların daha geniş olması, benim daha mutlu bir çocuk olmamı sağlar.

Bir de ülkemin her yerindeki çocuklara ulaşan TV kanallarının eğlenirken öğreten programlar hazırlamasını, yeteneklerimizi sergileyebileceğimiz fırsat yarışmaları düzenlenmesini isterim. ülkemize iyi hizmet etmek için sağlıklı bedene, sağlam kafaya sahip aydın Cumhuriyet çocuklarının yetişmesi için gereken her şeyin yapılmasını arzularım. Bütün dünya çocuklarının 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı sevgiyle kutluyorum

gizem güven 23 nisan hakkında ne düşünüyorr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gizem güven hakkında
» GİZEM GÜVEN
» GİZEM GÜVEN
» GİZEM GÜVEN
» GİZEM GÜVEN