Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gizem Güven Fan Sitesi I Gizem Güven Fan Club I GiZeMGüVeN ViDeoLaRı]GiZeMGüveN ResiMLeRİ

Gizem Güven I Leyla I Gizem Güven Resimleri I Gizem Guven I Gizem Güven Web Sitesi I Gizem Güven I Gizem Güven ResimLeri I Gizem Güven HaberLeri www.GizemGuven.Forum6.Biz GiZeMGüVeN FaN CLuP

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sınırsız Pot AlMa

YazarMesaj
By_HacKeR
ModeRaTör
ModeRaTör

Sınırsız Pot AlMa Empty
MesajKonu: Sınırsız Pot AlMa   Sınırsız Pot AlMa EmptyÇarş. Ocak 21, 2009 11:23 pm

Bu bug için üzerinizde 2 tane yüzük (/ takılı olarak) ve +10 tane Mana, +10 tane Hp pot(11,12 tane vs.) olmalı. Aksi takdirde çalışmaz.

Gelelim Bug'a...

Adım1: Potçuya gidin...
Adım2: Sağ tıklamadan önce yüzüklerden birini takılıyken yani üzerinizdeyken çöpe atın mesela sol parmaktaki yüzüğü attınız sonra sağ parmaktakini sol tarafa takın
Adım3: Sonra potçuyu açın ve önceden sahip oldugunuz bütün potları satın
Adım4: Sonra almak istediginiz tür potionu alın eger agırlığınız +1600 olursa 1600 tane daha çekebilirsiniz +1600 e denk getirmeye çalışın ! yani yüzük harici ağırlık kapasitesi +1600 olursa daha iyi olur

bu kadar

Ve bundan sonra ne kadar çekerseniz çekin Ağırlığınıza etkimeyecektir..!

iyi oyunlar!

Takı Cinsi önemli degil degersiz olsun ki çöpe atınca su içirtmesin

By_HacKeR
http://www.knightmekani.benimforum.org

Sınırsız Pot AlMa
1 sayfadaki 1 sayfası